03 grudnia 2021

Przygotowania do wizyty szkół partnerskich z projektu Erasmus+

W związku z realizowanym projektem ,,Creative thinking through photography w ramach programu Erasmus+  w dniach 8-12.11.2021r. uczniowie ze swoimi opiekunami z Sycylii, Portugalii i Turcji odwiedzą naszą szkołę. Ponadto, Bułgaria będzie brała udział w wybranych wydarzeniach w formie online.
Przed wizytą naszych zagranicznych gości uczniowie klasy 1G wraz z prof. Katarzyną Oleśkiewicz dekorują szkołę materiałami przygotowanymi przez uczniów klasy 1F. Oprócz podpisów wybranych miejsc w czterech językach można  również znaleźć kody QR, po zeskanowaniu których  odkrywamy kilka ciekawostek na temat naszej szkoły w języku angielskim.