SKŁAD PREZYDIUM RADY RODZICÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Wiceprzewodnicząca Rady Rodziców – Agnieszka Kuciara
Sekretarz Rady Rodziców – Karolina Kamińska

e-mail: PrezydiumRR13LO@gmail.com

WPŁATY NA FUNDUSZ RADY RODZICÓW prosimy dokonywać na poniższe dane:

Rada Rodziców przy XIII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli w Warszawie ul. Oszmiańska 23/25, 03-503 Warszawa

nr konta: 10 1020 1042 0000 8102 0009 6578

w tytule: „składka zbiorowa za klasa… za …. [ilość] uczniów” lub „Imię i Nazwisko ucznia, klasa...”

preferowana jest wpłata zbiorcza składek zebranych w ramach danej klasy przez jej skarbnika.

Wysokość składki na Fundusz Rady Rodziców w roku szkolnym 2023/2024 wynosi niezbędne minimum 50 zł w zależności od sytuacji majątkowej, co pozostawiamy do weryfikacji już samym rodzicom z uwzględnieniem, iż wszystkie dobrowolne wpłaty na Radę Rodziców przeznaczane są w całości na wsparcie uczniów XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli w Warszawie.

Aktualny regulamin Rady Rodziców zostanie umieszczony na stronie XIII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. płk. L. Lisa-Kuli w Warszawie w zakładce „RADA RODZICÓW” niezwłocznie po jego uchwaleniu.

Bieżąca korespondencja przesyłana będzie przez Prezydium Rady Rodziców z adresu e-mail: PrezydiumRR13LO@gmail.com do przedstawicieli Rad Oddziałowych z zamiarem przekazywania informacji do wszystkich rodziców uczniów XIII Liceum Ogólnokształcącego.

Linku do Protokołu z zebrania RR z dnia 06.11.2023 r.