Rada pedagogiczna

ZESPOŁY PRZEDMIOTOWE

Zespół nauczycieli polonistów

Elżbieta

Brandeburska

j. polski

dr Katarzyna

Bocheńska-Włostowska

j. polski

Marta

Chodorska

j. polski

Krystyna

Dróżdż

j. polski, edukacja medialna,  liderka Zespołu

Dorota

Gołaszewska

j. polski, wicedyrektor Szkoły

Władysław

Kędzierawski

j. polski

Ryszard

Klimko

j. polski, edukacja medialna

Weronika

Korzeniowska-Hatała

j. polski

 

Zespół nauczycieli przedmiotów humanistycznych

Aneta

Banasiak

religia

ks. Mateusz

Szewczyk

religia

Katarzyna

Majcherek

filozofia, etyka, język łaciński

Paweł

Mroziński

historia, wos

Dariusz

Naja

historia, wicedyrektor Szkoły

Krzysztof

Niwiński

historia, wos, lider Zespołu

Ewa

Szczepaniak

historia i teraźniejszość

Monika

Żurek-Wrzosek

historia, historia i teraźniejszość

 

Zespół nauczycieli anglistów

Anna

Brzezińska

j. angielski

Katarzyna

Chmiel

j. angielski, j. niemiecki

Marta

Falkowska-Zbysińska

j. angielski

Magdalena

Gładysz

j. angielski

Agnieszka

Księżopolska

j. angielski

Anita Kwiatulska j. angielski

Ewa

Lejtan-Lipiec

j. angielski

Katarzyna

Oleśkiewicz

j. angielski

Małgorzara

Pełechaty

j. angielski

Monika

Rychter

j. angielski, liderka Zespołu

Agnieszka 

Starszuk

j. angielski

Monika 

Wielgosz

j. angielski

Marlena 

Wilczewska

j. angielski

Sylwia

Wrzoskiewicz

j. angielski

  

Zespół nauczycieli języków obcych

Anna

Bernaciak

j. niemiecki

Olimpia

Gnatowska-Kobylińska

j. rosyjski, j. hiszpański

Joanna

Góra

j. hiszpański

Katarzyna

Kaczmarczyk

j. angielski, j. hiszpański

dr Agnieszka

Marciniak

j. francuski

Dominika

Tomala

j. niemiecki

Ewa

Wróbel

j. francuski

 

Zespół nauczycieli przedmiotów ścisłych

Beata

Bogiel

matematyka

Beata

Borowska

matematyka

Magdalena

Brzostowska

podstawy przedsiębiorczości, wicedyrektor Szkoły

Honorata

Jagodzińska

podstawy przedsiębiorczości

Anna

Kajkowska

matematyka, fizyka, liderka Zespołu

Kamila

Konior-Czapla

informatyka

Ewa

Kowalska

fizyka

Marlena

Krakoś

matematyka

Hanna

Makowska

matematyka

Mateusz

Nazarko

informatyka

Sławomir 

Opasiński

informatyka

Anna

Strzyżewska

matematyka

Wojciech

Wasiek

matematyka

Elżbieta

Ziembka

matematyka

 

Zespół nauczycieli przedmiotów przyrodniczych

Teresa

Bralska

geografia

Małgorzata

Długosz-Bąkowska

biologia

dr Patrycja

Grzeszczak

chemia

Grażyna

Mroczkowska-Tomczak

chemia

Monika

Szlubowska

geografia

Agnieszka

Śladewska

biologia

Agnieszka

Żebrowska

biologia, liderka Zespołu

 

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Weronika

Andrzejewska

wf

Marcin

Bar

wf

Grażyna

Czyżkowska

wf, liderka Zespołu

Paulina

Dębicka

wf

Jacek

Frąckiewicz

wf

Artur

Kowalski

wf

Paweł

Krajczyński

wf

Monika

Krone

wf

Krzysztof

Krupa

wf

Dariusz

Miazga

edb

Piotr

Seremak

wf

Krystyna

Szachowska

wf

Ewa

Urbaniak

wf

 

Zespół psychologiczno-pedagogiczny

Izabela

Pielat-Świerczyńska

pedagog, dyrektor Szkoły

Bohdan

Bielski

psycholog

Magdalena

Jakubowska 

pedagog

Bartłomiej

Gaik

pedagog

Małgorzata

Wawszkiewicz 

pedagog

 

Bibliotekarze

Honorata

Jagodzińska

Bożena

Plucińska

Anna

Strzyżewska