17 kwietnia 2024

Miłosz na dużej przerwie

Zamykając obchody Światowego Dnia Poezji, biblioteka szkolna zorganizowała spotkanie z "Miłoszem na dużej przerwie". Czesław Miłosz został literackim patronem 2024 roku, w tym roku obchodzimy 20 rocznicę śmierci poety. Na spotkanie z noblistą przyszli uczniowie i nauczyciele. Podczas wydarzenia przybliżono sylwetkę Miłosza, wysłuchano jego wierszy w formie czytanej i śpiewanej. W przygotowaniu wydarzenia pomogli Pani prof. A. Suska - Rydz i pan prof. W. Kędzierawski.

Zdjęcia autorstwa Oskara Gorzelewskiego.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.