14 lutego 2024

Spotkanie z Panią Mariolą Pryzwan

W dniu patrona wszystkich zakochanych w bibliotece szkolnej miało miejsce spotkanie autorskie z panią Mariolą Pryzwan autorką wielu biografii literackich.
Na spotkanie z młodzieżą pisarka wybrała postać Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej, dla której miłość była bardzo ważna.
Uczniowie klas: 2B, 2K, 3G i 3A mieli okazję poznać życie i twórczość bohaterki spotkania.
Pani Pryzwan odkryła również tajemnice życia miłosnego Marii Pawlikowskiej – Jasnorzewskiej.

Spotkanie autorskie odbyło się w ramach realizacji założeń Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Zdjęcia: Oskar Gorzelewski.

Dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.