15 grudnia 2022

"CZUJEMY MIĘTĘ DO KSIĄŻEK - czyli jesienne spotkanie z książką i wydawnictwem MIĘTA". Trzecie spotkanie.

Mimo zimowej aury zrobiło się miętowo. W gościnnych progach biblioteki XIII LO, dnia 15 Mimo zimowej aury zrobiło się miętowo. W gościnnych progach biblioteki XIII LO, dnia 15 grudnia odbyło się kolejne spotkanie z przedstawicielami Wydawnictwa Mięta. Uczniowie klasy IB, IIH i IVH uczestniczyli w rozmowie  na temat debiutów pisarskich. O pierwszych krokach pisarza opowiadały Katarzyna Berenika Miszczuk i Agnieszka Trzaskowska-Bereza. Było to już trzecie wydarzenie z tego cyklu, w roku szkolnym 2022/2023.
Pozostaje mieć nadzieję, że te spotkania przełożą się na zainteresowanie uczniów czytelnictwem, a może w przyszłości z tego grona uczestników narodzi się topowy pisarz, kto wie. Opiekunem wydarzeń jesiennych jest dr Katarzyna Bocheńska-Włostowska. Materiały ze spotkania ukażą się zaś na antenie Radia Motyw, patrona medialnego CZUJEMY MIĘTĘ DO KSIĄŻEK.