10 czerwca 2021

Spotkanie z Bułgarią

W dniu 10.06.2021 odbyło się kolejne spotkanie online z naszą szkołą partnerską Tsanko Tserkovski w Sofii  (Bułgaria). Sofia to stolica i zarazem największe miasto Bułgarii liczące ponad milion mieszkańców. Sofia leży u stóp masywu górskiego Witosza. W Sofii znaleźć można ślady po Imperium Osmańskim, głównie pod postacią wystrzeliwujących w niebo minaretów, które sąsiadują z prawosławnymi cerkwiami.
Było to nasze ostatnie spotkanie z serii spotkań online z naszymi szkołami partnerskimi.  Zostały one zorganizowane dla uczniów, aby pokazać im miejscowości oraz szkoły uczestniczące w projekcie.
Państwa, które uczestniczą w fotograficznym projekcie Erasmus+:
Portugalia, Turcja, Włochy, Bułgaria, Polska.
Mamy nadzieję, że sytuacja epidemiologiczna poprawi się na jesieni i będziemy mogli odwiedzić nasze zaprzyjaźnione szkoły w ramach projektu.