16 grudnia 2022

American dream - spotkanie z Michałem Borkiem.

American dream?! Czemu nie. Okazuje się, że wszystko jest możliwe, jeśli tylko chcemy. Udowodnił to nasz absolwent Michał Borek, którego gościliśmy w piątek 16 grudnia. Michał spotkał się w bibliotece z młodzieżą naszego liceum, aby opowiedzieć o swojej drodze do sukcesu. Studiuje w Michigan w USA. Nasz gość przedstawił swoim młodszym kolegom i koleżankom od czego zacząć, aby przystąpić do matury amerykańskiej i wybrać uczelnię swoich marzeń. Uczniowie z uwagą wysłuchali opowiadań Michała o tym jak wygląda jego dzień, co jest jego pasją, jakie ma plany na przyszłość. Spotkanie z Michałem cieszyło się dużym zainteresowaniem. Uczestniczyli w nim uczniowie następujących klas: 1C, 1G, 2B, 2D, 3B, 1H, 3C i 2G.

Dziękujemy Panu Profesorowi Mateuszowi Nazarko za pomoc w zorganizowaniu spotkania.

Michałowi życzymy wielu sukcesów i osiągnięcia swoich życiowych celów.

Honorata Jagodzińska

Anna Strzyżewska